Житловий квартал «Бельгійське Містечко» передбачає будівництво 312 помешкань у 9 будинках висотністю 5 поверхів з мансардою на огородженій озелененій території майже у самому центрі Львова.

«Бельгійське Містечко» було розроблене бельгійсько-українською проектною компанією "Те Пе Еф Україна" з метою створення європейського комфорту для мешканців Львова. Всі 9 будинків комплексу зводяться на ділянці площею 2,87 га. На території житлового комплексу вже частков влаштовано благоустрій території з великою кількістю озеленення та рекреаційними зонами, дитячими майданчиками.

Ми пропонуємо 1, 2, 3 та 4 кімнатні квартири загальною площею від 40 до 132 м.кв. Помешкання може бути в одному та двох рівнях. Детальніше подивитися планування кватир.

Ініціаторами будівництва житлового комплексу "Бельгійське містечко" були європейські компанії інвестори "TPF Group" та "Equilis", а також українсько-бельгійська компанія "Те Пе Еф Україна".

«Бельгійське містечко» єдиний проект такого масштабу в центрі міста. Майже 3 гектари власної території та забудова з 9-ти окремо стоячих чотириповерхових будинки і все це на відстані 3-х хвилин ходу до нового ТЦ «Форум Львів».

Вісім з дев'яти будинків вже здані в експлуатацію та заселені. Зараз продаються останні квартири в будинку №9  котрі будуть здані в III-му кварталі 2017 року. Офіс продажу працює на вулиці Опришківська 3а з 11:00 до 18:00.