Особливість пропозиції житла в «Бельгійському містечку» - це новітній підхід до планування простору та продаж житла з ремонтом, вбудованою кухнею і санприладами. Щоб переїхати у свою новозбудовану квартиру Вам потрібно купити лише канапу!

Кожен мешканець після здійснення першого платежу у розмірір 30% вартості договору по опорядженю має повідомити своє остаточне рішення стосовно вибору з пропонованих матеріалів для опорядження стін, підлоги, санвузла, фасадів кухонних корпусних меблів та міжкімнатних дверей. Всі пропозиції по опорядженню можна подивитися у нашій експозиції, що розташована біля офісу продажів та працює аналогічно до його графіку. Ми пропонуємо вибір не лише матеріалу опорядження, але й рішень по кольорах.

Ми прагнемо, щоб жителі «Бельгійського містечка» отримали комфорт одразу, а не були змушені робити ремонт та терпіти незручності від ремонтів у квартирах своїх сусідів протягом невизначеного часу. Наші клієнти отримують квартири в яких можна буде жити вже в день отримання ключів!