+38 (067) 674 72 27

Останні новини по шумозахисній стіні

2017-09-07

04 травня 2017 року було укладено договір з підрядником на виготовлення та монтаж панелей на шумозахисному екрані. Відповідно до умов договору, було заплачено аванс у розмірі 500 000 грн, в свою чергу, підрядник повинен був здійснити виготовлення та монтаж 25% панелей до 01 червня 2017 року.

З вини постачальника було зірвано строки виготовлення та монтажу панелей. На початку серпня було змонтовано перші панелі, які, як виявилося при здійсненні контролю з боку замовника, не відповідають проектній документації та нашим вимогам.

Протягом кількох місяців замовник проводив чисельні переговори з представниками підрядника щодо можливості належного виконання договору підряду, однак вони не принесли бажаних результатів

У звязку з цим, замовник змушений звернутися до суду з позовом щодо розірвання договору та відшкодування збитків через недотримання підрядником своїх договірних зобов’язань.

Позов буде подано протягом найближчих днів.

Одночасно ведуться переговори з іншими постачальниками щодо виготовлення та поставки сертифікованих панелей з метою задоволення наших вимог проектної документації та звукового захисту мешканців Бельгійського містечка на Джерельній.